Skrawek Nieba

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Archiwum

Nowy pomysł na matematykę

Email Drukuj PDF

Zajęcia dodatkowe z matematyki prowadzi od ponad 6 lat w naszej świetlicy dr nauk matematycznych Pani Halina Szopa. Zajęcia cieszą się popularnością zwłaszcza gdy praca domowa z matematyki przerasta możliwości podopiecznego.Zajęcia mają charakter indywidualny i odbywają się w każdy wtorek.

Więcej…
 

Sprzedawca marzeń - 20.05.2012 godz. 18.00

Email Drukuj PDF

 

"Wiosna - tak, śmieci - nie"'

Email Drukuj PDF

"Wiosna - tak, smieci nie" Wszystkich chętnych przyjaciół Skrawka Nieba zapraszamy do udziału w akcji. Zbiórka w sobotę 31.03.2012 - godz. 9.30

 

Mecz piłkarski

Email Drukuj PDF

W najbliższą środę odbędzie się mecz piłki nożnej drużyn do 20 lat pomiędzy reprezentacjami Polski i Włoch. Mecz zacznie sie o godz. 16.00 na stadionie rakowskim w Częstochowie. Mamy nadzieję, że mecz upłynie w spokojnej atmosferze gry fair play.

Więcej…
 

Wspomnienia z kolonii!

Email Drukuj PDF

W tym roku, podopieczni świetlicy mieli okazje spędzić wakacyjny czas w Łodygowicach -  pięknej miejscowości położonej w dolinie żywieckiej. Oprócz zwiedzania malowniczej okolicy i  wycieczek nad rzekę, na basen i do stadniny konnej dzieci miały okazje zwiedzić Żywiec i mieszczący się tam pałac Habsburgów, zrelaksować się w grocie solnej oraz  wziąć udział w Dniach Kultury Beskidzkiej. Jednak nie były to jedyne atrakcje. Udało nam się także zagościć w Dinolandii mieszczącej się w Inwałdzie, gdzie dzieciaki miały okazje zobaczyć prehistoryczne zwierzęta. Odwiedziliśmy także Wadowice i mieszczące się tam muzea związane z życiem Papieża Jana Pawła II. Zwiedziliśmy także Pętle Beskidzką. Gościliśmy w Chacie Kawuloka w Istebnej, Muzeum Koronek w Koniakowie oraz Muzeum Adama Małysza w Wiśle.

TU BĘDĄ ZDJĘCIA Z ŁODYGOWIC

autorzy wiadomości: A. Wesner, M. Chmielewska

 


Strona 1 z 6

Podaruj 1% dla naszych dzieci

Zegarek

Ulti Clocks content

Pogodynka

Logowanie


Wyszukiwarka

Multimedia

Statystyki

Ilość odwiedzin strony : 1471233

Kto jest online

Jest 19 gości na stronie

Pomocna Dłoń